O nas

Nasza kawiarnia znajdująca się w sercu zabytkowego miasta latem przyciąga uwagę ogrodem z drewnianymi tarasami oraz bogactwem roślin. Nie ma takiego drugiego miejsca w centrum miasta! Można u nas usiąść w słońcu lub cieniu, na ławie lub leżaku i odciąć się choć na chwilę od miejskiego zgiełku. 
Można u nas zjeść smaczny, zdrowy posiłek, uraczyć się kawą z domowym ciastem.
A jeżeli nie możecie dziś do nas zajrzeć choć na chwilę, to zamówcie nasze potrawy do domu - chętnie dowieziemy!
Zachęcamy do skosztowania sezonowych potraw!
 
Oczywiście, jako kawiarnia, przede wszystkim polecamy Państwu nasze kawy, przyrządzane na bazie espresso, do którego używamy świeżo palonych ziaren z polskiej palarni Coffee and Sons z Biłgoraja. Jest to mieszanka kaw z odmiany arabica, która świetnie komponuje się z mlekiem, chociaż jej smak można docenić w pełni w czarnej kawie.  
Nie zaniedbujemy gości "herbacianych" - dla nich mamy przygotowany duży wybór mieszanek herbat do zaparzania w czajniczkach. Do kawy i herbaty proponujemy świeże, domowe ciasta naszego wypieku, które kuszą różnorodnością i kolorami.
 
Naszą specjalnością, polecaną na obiad, są delikatne, świeżo pieczone tarty, podawane z sałatą z sosem vinegret.  Ale zachęcamy, aby zacząć posiłek od zupy z naszego menu - wszystkie są tego warte, choć my najbardziej polecamy oczywiście dyniową, z dyni z naszej uprawy.

W naszej ofercie znajdują się również tosty, sałatki, tortille, quesadille, które świetnie nadają się na śniadanie, lunch lub kolację. 
Próbujemy też sił w bardziej egzotycznych daniach, rozwijamy ofertę dań wegańskich.

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. 
Jeżeli nie możesz do nas dziś zajrzeć, skorzystaj z oferty dowozowej - zamówienie można złożyć poprzez naszą stronę internetową lub telefonicznie - dowieziemy je pod wskazany adres.